Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Save
lt: Saugoti

en: Method
lt: Būdas

en: Forum
lt: Forumas

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Forums
lt: Forumai

en: Interval
lt: Intervalas

en: Send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Send method
lt: Siuntimo metodas
