Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Description
ml: വിവരണം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Forum
ml: ചര്‍ച്ചാവേദി
