Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Forum
pa: ਫੋਰਮ

en: Forums
pa: ਫੋਰਮ
