Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Save
pl: Zapisz

en: Method
pl: Metoda

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Forums
pl: Fora

en: Interval
pl: Interwał

en: Send interval
pl: Częstotliwość powiadomień

en: Send method
pl: Metoda wysyłania

en: This post
pl: Ten wpis
