Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Save
pt: Salvar

en: Method
pt: Método

en: Forum
pt: Fórum

en: Notifications
pt: Notificações

en: Forums
pt: Fóruns

en: Interval
pt: Intervalo

en: Send interval
pt: Intervalo de envio

en: Send method
pt: Metodo de envio

en: This post
pt: Este post
