Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Save
th: บันทึก

en: Forum
th: กระดานสนทนา
