Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Save
tr: Kaydet

en: Method
tr: Yöntem

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Forums
tr: Forumlar

en: Interval
tr: Aralık

en: Send interval
tr: Gönderim aralığı

en: Send method
tr: Gönderim yöntemi

en: This post
tr: Bu gönderi

en: Subscribe to: @name
tr: Abone Ol: @name

en: Unsubscribe from: @name
tr: Abonelikten Çık: @name
