Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Save
bg: Запази

en: Forum
bg: Форум

en: Notifications
bg: Известия

en: Forums
bg: Форуми

en: Interval
bg: Интервал

en: Send interval
bg: Интервал на получаване
