Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Notifications
bs: Obavijesti

en: Forums
bs: Forumi

en: Send interval
bs: Interval slanja obavijesti

en: Send method
bs: Metod slanja obavijesti

en: This post
bs: Ovaj članak
