Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Save
cs: Uložit

en: Method
cs: Metoda

en: Forum
cs: Fórum

en: Forums
cs: Fórum

en: No subscriptions available.
cs: Žádne registrace nejsou k dispozici.
