Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Save
da: Gem

en: Method
da: Metode

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Forums
da: Forummer

en: Send interval
da: Afsendelses-interval

en: Send method
da: Afsendelsesmetode

en: No subscriptions available.
da: Ingen abonnenter tilgængelige

en: This post
da: Dette indlæg
