Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Description
de: Beschreibung

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Save
de: Speichern

en: Method
de: Methode

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: Forums
de: Foren

en: Interval
de: Intervall

en: Send interval
de: Sendeintervall

en: Send method
de: Sende-Methode

en: No subscriptions available.
de: Keine Abonnements verfügbar.

en: This post
de: Dieser Beitrag

en: Subscribe to: @name
de: Abonnieren: @name

en: Unsubscribe from: @name
de: Abonnieren für @name

en: @type subscriptions
de: @type Abonnements
