Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Method
el: Μέθοδος

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Forums
el: Φόρουμ

en: Interval
el: Περίοδος

en: No subscriptions available.
el: Δεν υπάρχουν συνδρομές.
