Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Save
es: Guardar

en: Method
es: Método

en: Forum
es: Foro

en: Notifications
es: Avisos

en: Forums
es: Foros

en: Interval
es: Intervalo

en: Send interval
es: Intervalo de envíos

en: Send method
es: Método de envío

en: No subscriptions available.
es: No ha suscripciones disponibles.

en: This post
es: Este envío
