Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Save
is: Goym

en: Forums
is: Forum
