Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Method
fr: Méthode

en: Interval
fr: Intervalle

en: Send interval
fr: Intervalle d'envoi

en: Send method
fr: Méthode d'envoi

en: No subscriptions available.
fr: Aucun abonnement disponible.

en: This post
fr: Cette contribution

en: Subscribe to: @name
fr: S'abonner à : @name

en: Unsubscribe from: @name
fr: Se désabonner de : @name

en: @type subscriptions
fr: Abonnements @type
