Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Save
gl: Gardar

en: Method
gl: Método

en: Forum
gl: Foro

en: Forums
gl: Foros

en: Interval
gl: Intervalo

en: Send method
gl: Método de envío

en: No subscriptions available.
gl: Non hai subscricións dispoñíbeis.
