Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Save
hu: Mentés

en: Method
hu: Mód

en: Forum
hu: Fórum

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Forums
hu: Fórumok

en: Interval
hu: Időköz

en: Send interval
hu: Küldések gyakorisága

en: Send method
hu: Küldési mód

en: No subscriptions available.
hu: Nincs elérhető feliratkozás.

en: This post
hu: Ez a tartalom

en: @type subscriptions
hu: @type jellegű feliratkozások
