Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Save
is: Vista

en: Send interval
is: Tíðni sendinga
