Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Save
jv: Simpen

en: Method
jv: Metode

en: Forums
jv: Forum
