Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Save
mn: Хадгалах

en: Forum
mn: Хэлэлцүүлэг

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд
