Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Forum
ne: फोरम
