Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Save
nl: Opslaan

en: Method
nl: Methode

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Send interval
nl: Verzendinterval

en: Send method
nl: Verzendwijze

en: No subscriptions available.
nl: Geen inschrijvingen beschikbaar.

en: Subscribe to: @name
nl: Inschrijven voor: @name

en: Unsubscribe from: @name
nl: Uitschrijven voor: @name
