Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Description
oc: Descripcion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Save
oc: Enregistrar

en: Method
oc: Metòde

en: Notifications
oc: Notificacions
