Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Save
ru: Сохранить

en: Method
ru: Метод

en: Forum
ru: Форум

en: Notifications
ru: Уведомления

en: Forums
ru: Форумы

en: Interval
ru: Интервал

en: Send interval
ru: Интервал между отправками

en: Send method
ru: Способ отправки

en: No subscriptions available.
ru: Нет доступных подписок.

en: This post
ru: На эту публикацию

en: Subscribe to: @name
ru: Подписаться на @name
