Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Save
sk: Uložiť

en: Method
sk: Metóda

en: Forum
sk: Fórum

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Forums
sk: Fórum

en: Send interval
sk: Interval odosielania

en: Send method
sk: Spôsob odosielania

en: No subscriptions available.
sk: Žiadne dostupné prihlásenia.

en: This post
sk: Tomuto príspevku
