Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Save
sl: Shrani

en: Method
sl: Metoda

en: Forums
sl: Forumi
