Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Save
ta: சேமி

en: Method
ta: முறை

en: Forum
ta: மன்றம்

en: Forums
ta: உரையாடல்கள்

en: Interval
ta: இடைவேளை
