Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Save
vi: Lưu

en: Method
vi: Phương thức

en: Forum
vi: Diễn đàn

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Forums
vi: Diễn đàn

en: Send interval
vi: Khoảng cách gửi

en: Send method
vi: Phương thức gửi
