Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Save
ar: حفظ

en: Method
ar: الطريقة

en: Forum
ar: المنتدى

en: Notifications
ar: الإشعارات

en: Forums
ar: المنتديات

en: Interval
ar: الفترة الزمنية

en: No subscriptions available.
ar: لا اشتراكات متاحة.
