Forum notifications (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Save
az: Saxla

en: Forums
az: Forumlar
