Forum notifications (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Save
ro: Salvare

en: Method
ro: Metodă

en: Notifications
ro: Notificări

en: Forums
ro: Forumuri
