Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Never
el: Ποτέ

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: E-mail address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Users
el: Χρήστες

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: 1 new comment | @count new comments
el[0]: 1 νέο σχόλιο
el[1]: @count νέα σχόλια

en: E-mail notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων μέσω e-mail

en: Title only
el: Μόνο τίτλο

en: !count pending notification e-mails have been sent.
el: !count e-mail ειδοποίησης που ήταν σε αναμονή έχουν σταλεί.

en: !count notification e-mails could not be sent.
el: !count e-mail ειδοποίησης που ήταν σε αναμονή δε μπόρεσαν να σταλούν.

en: !status !type by !author
el: !status !type από τον/την !author

en: !sitename new content notification for !username
el: !sitename ειδοποίηση νέου περιεχομένου για τον/την !username

en: Notification settings
el: Ρυθμίσεις ειδοποιήσεων

en: Receive e-mail notifications
el: Λήψη ειδοποιήσεων μέσω e-mail
