Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Content
ja: コンテンツ

en: Username
ja: ユーザー名

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Settings
ja: 設定

en: Mail
ja: メール

en: Never
ja: なし

en: Comment
ja: コメント

en: Published
ja: 掲載

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Users
ja: ユーザー

en: Save settings
ja: 設定の保存

en: Teasers
ja: ティーザー

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: 1 comment | @count comments
ja[0]: コメント数 @count
ja[1]: コメント数 @count

en: 1 new comment | @count new comments
ja[0]: 新規コメント(1)
ja[1]: 新規コメント(@count)

en: E-mail notification settings
ja: メール通知設定

en: 1 new post | @count new posts
ja[0]: 1件の新しい投稿
ja[1]: @count件の新しい投稿

en: Title only
ja: タイトルのみ

en: Notification settings
ja: 通知の設定

en: Receive e-mail notifications
ja: メールでの通知を受け取る
