Notify (7.x-1.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Mail
sr: Пошта

en: Comment
sr: Коментар

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања
