Notify (7.x-1.0-alpha5) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Content
id: Konten

en: Username
id: Nama pengguna

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Mail
id: Email

en: Never
id: Tidak pernah

en: Comment
id: Komentar

en: E-mail address
id: Alamat email

en: Users
id: Pengguna

en: Save settings
id: Simpan pengaturan

en: 1 comment | @count comments
id[0]: 1 komentar
id[1]: @count komentar

en: 1 new comment | @count new comments
id[0]: 1 komentar baru
id[1]: @count komentar baru

en: 1 user | @count users
id[0]: 1 anggota
id[1]: @count anggota

en: 1 new post | @count new posts
id[0]: 1 pos baru
id[1]: @count pos baru

en: Title only
id: Judul saja

en: Notification settings
id: Pengaturan notifikasi

en: Receive e-mail notifications
id: Terima pemberitahuan melalui email
