Notify (7.x-1.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Never
ar: أبدا

en: Comment
ar: التعليق

en: E-mail address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Users
ar: المستخدمين

en: Save settings
ar: حفظ الإعدادات

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: New comments
ar: تعليقات جديدة

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: 1 new comment | @count new comments
ar[0]: تعليق واحد جديد
ar[1]: لا تعليقات جديدة
ar[2]: تعليقان جديدان
ar[3]: @count تعليقات جديدة
ar[4]: @count تعليقا جديدا
ar[5]: @count تعليق جديد

en: 1 user | @count users
ar[0]: مستخدم واحد
ar[1]: لا مستخدمين
ar[2]: مستخدمان
ar[3]: @count مستخدمون
ar[4]: @count مستخدما
ar[5]: @count مستخدم

en: About
ar: حول

en: Title only
ar: العناوين فقط

en: Notification settings
ar: إعدادت الاشعارات

en: Receive e-mail notifications
ar: استقبال تنبيهات البريد الإلكتروني
