Notify (7.x-1.0-alpha8) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Never
kk: Ешқашан

en: Comment
kk: Пікір

en: E-mail address
kk: Электрондық мекенжай

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Cron
kk: Хронометр

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: 1 new comment | @count new comments
kk[0]: 1 жаңа комментарий
kk[1]: @count жаңа комметарийлар

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы
