Notify (7.x-1.0-alpha9) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: E-mail address
ky: E-mail дарек
