Notify (7.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Settings
ps: امستنې

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Never
ps: هيڅکله

en: Comment
ps: تبصره

en: Users
ps: غړي

en: Save settings
ps: امستنې خوندي کول

en: New comments
ps: نوې څرګندونې

en: 1 comment | @count comments
ps[0]: ۱ څرګندون
ps[1]: @count څرګندونې

en: 1 new comment | @count new comments
ps[0]: ا نوی څرګندون
ps[1]: @count نوې څرګندونې

en: 1 new post | @count new posts
ps[0]: ۱ نوې ليکنه
ps[1]: @count نوې ليکنې

en: About
ps: په اړه
