Notify (7.x-1.0-rc2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Settings
br: Arventennoù

en: Mail
br: Postel

en: About
br: Diwar-benn
