Notify (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Mail
hr: E-pošta

en: Never
hr: Nikada

en: Comment
hr: Komentar

en: E-mail address
hr: Adresa e-pošte

en: Users
hr: Korisnici

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: New comments
hr: Novi komentari

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: 1 new comment | @count new comments
hr[0]: @count novi komentar
hr[1]: @count nova komentara
hr[2]: @count novih komentara

en: 1 user | @count users
hr[0]: @count korisnik
hr[1]: @count korisnika
hr[2]: @count korisnika

en: E-mail notification settings
hr: Postavke obavijesti e-poštom

en: About
hr: Opis

en: !count attached to !type posted by !author: !title
hr: !count privitaka na !type objavljeno od !author: !title

en: Recent comments - !count
hr: Nedavni komentari - !count

en: This is an automatic e-mail from !sitename.
hr: Ovo je automatska e-mail poruka od !sitename.

en: To stop receiving these e-mails, change your notification preferences at !notify-url
hr: Kako bi prestali primati ove e-mail obavijesti, izmjenite svoje postavke na !notify-url

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti

en: Adjust settings for new content notifications sent by e-mail.
hr: Podesite postavke za obavijesti o novom sadržaju koje se šalju putem e-maila.

en: Receive e-mail notifications
hr: Primaj obavijesti e-pošte
