Notify (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Users
am: ተጠቃሚዎች

en: Save settings
am: ቅንብሮቹን አስቀምጥ
