Notify (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (29 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Content
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: Mail
lv: Pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Never
lv: Nekad

en: Comment
lv: Komentārs

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Users
lv: Lietotāji

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: 1 new comment | @count new comments
lv[0]: @count jauns komentārs
lv[1]: @count jauni komentāri
lv[2]: @count jauni komentāri

en: Skip
lv: Izlaist

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: About
lv: Par

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Receive e-mail notifications
lv: Saņemt paziņojumu e-pastus

en: Nothing
lv: Nekas
