Notify (7.x-1.4) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Submit
be: Захаваць

en: Content
be: Змесціва

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: Settings
be: Налады

en: Updated
be: Абноўлена

en: Mail
be: Пошта

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Never
be: Ніколі

en: Comment
be: Каментар

en: E-mail address
be: Адрас E-mail

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Cron
be: Крон

en: New comments
be: Новыя каментары

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары

en: 1 new comment | @count new comments
be[0]: 1 новы каментар
be[1]: @count новых каментараў

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Receive e-mail notifications
be: Атрымоўваць паведамленні на емэйл

en: Nothing
be: Нічога
