Notify (7.x-1.4) - en to fi translation catalogue (35 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: Settings
fi: Asetukset

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Subscriptions
fi: Tilaukset

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Comment
fi: Kommentti

en: E-mail address
fi: Sähköpostiosoite

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Save settings
fi: Tallenna asetukset

en: Defaults
fi: Oletusasetukset

en: New comments
fi: Uudet kommentit

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia

en: 1 new comment | @count new comments
fi[0]: 1 uusi kommentti
fi[1]: @count uutta kommenttia

en: Skip
fi: Ohita

en: 1 user | @count users
fi[0]: 1 käyttäjä
fi[1]: @count käyttäjää

en: 1 new post | @count new posts
fi[0]: 1 uusi kirjoitus
fi[1]: @count uutta kirjoitusta

en: About
fi: Tietoja

en: Title only
fi: Vain otsikko

en: Notification settings
fi: Ilmoitusasetukset

en: Queue
fi: Jono

en: Uses
fi: Käyttää

en: The ID of the user
fi: Käyttäjän ID

en: Receive e-mail notifications
fi: Ota vastaan sähköposti-ilmoituksia

en: Nothing
fi: Ei mitään
