Notify (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (66 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Submit
hu: Beküldés

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: updated
hu: frissült

en: created
hu: létrehozva

en: Settings
hu: Beállítások

en: Updated
hu: Frissítve

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: Mail
hu: Levél

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Never
hu: Soha

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: E-mail address
hu: E-mail cím

en: Users
hu: Felhasználók

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: Failed attempts
hu: Sikertelen próbálkozások

en: Cron
hu: Időzítő

en: New comments
hu: Új hozzászólások

en: New content
hu: Új tartalom

en: 1 comment | @count comments
hu[0]: 1 hozzászólás
hu[1]: @count hozzászólás

en: 1 new comment | @count new comments
hu[0]: 1 új hozzászólás
hu[1]: @count új hozzászólás

en: Skip
hu: Kihagy

en: 1 user | @count users
hu[0]: 1 felhasználó
hu[1]: @count felhasználó

en: E-mail notification settings
hu: Email értesítés beállítások

en: 1 new post | @count new posts
hu[0]: 1 új hozzászólás
hu[1]: @count new hozzászólás

en: About
hu: Leírás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Notify
hu: Értesítés

en: Your e-mail address must be specified on your <a href="@url">my account</a> page.
hu: Meg kell adni egy valós email címet a <a href="@url">saját adatok</a> oldalon.

en: Detailed settings
hu: Részletes beállítások

en: Title only
hu: Csak cím

en: Title + Teaser
hu: Cím + bevezető

en: Title + Body
hu: Cím + szövegtörzs

en: Notify new comments
hu: Értesítés az új hozzászólásokról

en: Include new comments in the notification mail.
hu: Az új hozzászólásokat beilleszti az értesítő emailbe.

en: Notify settings saved.
hu: Az értesítés beállításai mentésre kerültek.

en: No users have notifications enabled.
hu: Egy felhasználó sem engedélyezte az értesítéseket.

en: !count attached to !type posted by !author: !title
hu: !author szerzőtől !count érkezett !title című !type típusú tartalomhoz

en: Recent comments - !count
hu: Legfrissebb megjegyzések - !count

en: This is an automatic e-mail from !sitename.
hu: Ez egy automatikus email !sitename webhelyről.

en: To stop receiving these e-mails, change your notification preferences at !notify-url
hu: Az emailek letilthatóak az értesítések beállításainál !notify-url címen.

en: notify
hu: értesítés

en: access notify
hu: hozzáférés az értesítésekhez

en: administer notify
hu: értesítések adminisztrációja

en: Notification settings
hu: Értesítési beállítások

en: Adjust settings for new content notifications sent by e-mail.
hu: Új tartalom értesítő emailek beállításainak módosítása.

en: Enables notifications of new content and comments by e-mail.
hu: Új tartalmak és hozzászólások értesítését teszi lehetővé emailben.

en: Queue
hu: Várólista

en: Uses
hu: Használat

en: Send notifications every
hu: Értesítők küldése minden

en: Number of failed sends after which notifications are disabled
hu: Sikertelen kézbesítések száma, amely után az értesítések letiltásra kerülnek

en: Master switch
hu: Főkapcsoló

en: Notify status
hu: Értesítés állapota

en: Notify new content
hu: Értesítés új tartalom esetén

en: 1 node | @count nodes
hu[0]: 1 tartalom
hu[1]: @count tartalom

en: notification | notifications
hu[0]: értesítés
hu[1]: értesítések

en: The ID of the user
hu: A felhasználó azonosítoja

en: Receive e-mail notifications
hu: Email értesítés fogadása

en: Nothing
hu: Semmi

en: 1 e-mail | @count e-mails
hu[0]: 1 e-mail
hu[1]: @count e-mail
