Notify (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: updated
jv: wis diupdate

en: Settings
jv: Sétingan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Mail
jv: Surat

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Never
jv: Ora tahu

en: Comment
jv: Komèntar

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Users
jv: Panganggo

en: Save settings
jv: Nyimpen setingan

en: New comments
jv: Komèntar anyar

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar

en: 1 new comment | @count new comments
jv[0]: 1 komèntar anyar
jv[1]: @count komèntar anyar

en: About
jv: Ngenani

en: Receive e-mail notifications
jv: Ntrima e-mail pemberitahuan

en: Nothing
jv: Ora ana
