Notify (7.x-1.4) - en to kn translation catalogue (19 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Defaults
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟುಗಳು

en: Skip
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು
