Notify (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Submit
ku: بنێرە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Comment
ku: بۆچوون

en: E-mail address
ku: ئیمێل ئەدرێس

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Save settings
ku: ڕێکخستن پاشه‌که‌وت بکە

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: New comments
ku: بۆچوونە نوێکان

en: 1 comment | @count comments
ku[0]: 1 بۆچوون
ku[1]: @count بۆچوون

en: 1 new comment | @count new comments
ku[0]: 1 بۆچوونی نوێ
ku[1]: @count بۆچوونی نوێ

en: 1 user | @count users
ku[0]: 1 بەکارهێنەر
ku[1]: @count بەکارهێنەر

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت

en: Receive e-mail notifications
ku: وەرگرتنی ئیمێلی ئاگاداری

en: Nothing
ku: هیچ
